Шевченко завжди серед нас : до 204-ої річниці з дня народження поета

9 березня у сквері ім.Т.Г.Шевченка відбувся урочистий мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення 204-ої річниці від дня народження Великого Кобзаря. Участь у заході взяла влада міста, представники громадськості, працівники міської ради, депутати обласної та міської ради, члени виконкому, учнівська молодь.

 Минулої п’ятниці, у «шевченківські дні», вся світова спільнота вшановувала великого українського письменника Тараса Шевченка. Більше двох століть минуло, відколи видатний пророк нашого народу народився, з того часу його ім’я не сходить з вуст співвітчизників, ним захоплюються далеко за межами країни, приносять квіти до пам’ятників, вклоняються його світлій пам’яті та пошановують.

Пророчі слова Тараса Григоровича, їхню надзвичайну силу, магнетизм, неодноразово згадували під час проведення урочистого мітингу.

Так міський голова Олександр Грицаєнко, звертаючись до присутнього товариства, відзначив вагомий внесок Великого Кобзаря у культурно-історичну спадщину держави, зазначивши, що велич та актуальність гнівного, пророчого слова Шевченка не втрачає своєї ваги й нині.

До слова запросили голову літоб’єднання ім. О.Донченка, редактора газети «Лубенщина» Олександра Міщенка, який прочитав  власний вірш, присвячений Шевченку.

Звучали також безсмертні твори Тараса у виконанні учня ЗОШ №2 Єгора Авраменка та учнів ЗОШ №3 Альони Тараненко та Карини Алєксєєнко.

                 Академічний хор "Камертон"  міського будинку культури під керівництвом Юлії Гриші та учасники хору "Родослав" (керівник Олександр Житинський) виконали пісню на слова  нашого безсмертного генія «Реве та стогне Дніпр широкий», яку підхопили усі присутні.

Насамкінець громада разом з міським головою Олександром Грицаєнком, секретарем міської ради Олександром Карпцем, керуючим справами виконкому Маргаритою Комаровою та іншими учасниками заходу поклали квіти до пам’ятника, вкотре вклонившись безсмертному пророку, геніальному поету. 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua