КОМУНАЛЬНА ЛУБЕНСЬКА СТАНЦІЯ

ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

    Станція бере свій початок ще з 1946 року коли був уведений пост швидкої допомоги, який розміщувався в одній кімнаті напівпідвального приміщення, а в 1951 році пункт був оснащений одним санітарним автомобілем. В 1954 уже відділення було реорганізовано в самостійну станцію швидкої медичної допомоги і в цьому статусі працювала до 1959 року, коли була об'єднана з райлікарнею.

    Комунальна Лубенська станція швидкої медичної допомоги на даний час представлена однією структурною одиницею з відповідною матеріально-технічною базою, яка стала самостійною організацією 1 липня 1995 року і має акридитаційний сертифікат вищої категорії.

    Розміщується станція за адресою м. Лубни, вул. Крупської, буд. 8/1, тел. 103, 22-98. Розміщена у приміщеннях з усіма необхідними кімнатами на площі близько 800 кв.м.

    З 1 лютого 1994 року на посаду головного лікаря Лубенської станції швидкої медичної допомоги був призначений лікар-терапевт Палига Юрій Вікторович.

     За сприяння міської влади станцію перевели в більше приміщення. Розпочався капітальний ремонт будівлі. Активно розпочалося оновлення матеріально-технічної бази, санітарного транспорту, медичної апаратури, розширився арсенал медичних препаратів.

    Станція надає медичну допомогу цілодобово жителям міста та Лубенського району, в радіусі 100 км. А також обслуговує трасу Київ - Харків від Пирятинського до Хорольського районів. Обслуговує 48698 чоловік міського населення та 34913 чоловік сільського населення, разом 83611.

    По станції швидкої медичної допомоги затверджено 118,5 штатних одиниць. Зміни укомплектовані 6-ма виїзними бригадами, зокрема: 4 лікарських та 2 фельдшерських. Постійно проводиться підвищення кваліфікації лікарів і фельдшерів шляхом навчання на курсах. Тому зараз на станції працюють З лікарі вищої кваліфікаційної категорії, 2 лікарі першої кваліфікаційної категорії, 4 фельдшера вищої кваліфікаційної категорії, 8 фельдшерів першої категорії, 5 фельдшерів другої категорії.


   Автопарк станції укомплектований 7 санітарними автомобілями (4 -«ГАЗелі», 3 - «УАЗа») в доброму технічному стані. На закріпленій території станції знаходяться приміщення для зберігання автотранспорту, де й проводиться технічне обслуговування та ремонт автомобілів. Чотири санітарні автомобілі обладнані газовими установками, що дає значну економію у використанні коштів на паливо та мастильні матеріали.

    Швидка допомога має прямий телефонний зв'язок з міліцією та пожежною охороною. Також є 10 мобільних та одна стаціонарна радіостанція, яка укомплектована диспетчерським пультом, працює селекторний зв'язок. Є З вводи   «103»   та   працює   архіватор   для   запису   звукової інформації при надходженні викликів, який знаходиться диспетчерській та за допомогою якого з бази даних можливо прослухати інформацію.

     Виїзні бригади мають на оснащенні: ЕКГ-апарати, дефібрилятори, апарати штучного дихання, відсмоктувані, набори шин для іммобілізації, одноразові стерильні укладки для надання родової допомоги, укладки СНІД, крісло-носилки, носилки при травмах хребта та згідно наказу МОЗ № 500 від 29.08.2008 року станція швидкої медичної допомоги медикаментами забезпечена в достатній кількості.

     За свою сумлінну і нелегку працю здобули заслужену повагу і авторитет у жителів м. Лубен та Лубенського району медпрацівники станції завжди готові прийти на допомогу тим, хто її потребує і з честю виконують свій нелегкий обов'язок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Охорона здоров’я Швидка медична допомога

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua