Скандинавською ходою – від проблем до успіху

Самаритяни продовжують роботу по адаптації переселенців. На запрошення Лубенського підрозділу Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян» до Лубен приїхала Юлія Василівна Кузовкова - керівник та тренер проекту «Скандинавська хода плюс», що фінансується агентством ООН у справах біженців і впроваджується ГО «Крим-SOS». Метою проекту є корекція психоемоційного стану людей після отриманих психологічних травм для розвитку їх можливостей в адаптації.

Лозунг проекту – «Дорогу здолає той, хто йде».

Взагалі проект виконується у Пирятині та Пирятинському районі, але як наш давній друг і партнер, Юлія Василівна (сама – переселенка з Луганська) власним коштом фінансувала поїздку, аби долучити до скандинавської ходи переміщених осіб, що проживають у Лубнах.

Учасники тренінгу зібралися на Пункті гуманітарної допомоги ПОБО «Спілка Самаритян», заняття продовжили просто на вулицях міста. Було багато цікавого: вправа «Колесо життя», що дозволяє виділити в свідомості людини пріоритетні аспекти життя, теоретична частина, постановка ходи. Далі – повноцінне тренування: розминка, хода та заминка.  Відомо, що лише при фізичних навантаженнях виробляється той вид енергії, який потрібен для реалізації ідей. Спорт – дієвий інструмент управління своїм станом. Скандинавська хода цікава тим, що не має протипоказань. Це просто і доступно кожному. Правда, професійні палиці для скандинавської ходи коштують недешево, але для любительських занять їх легко виготовити і самому.

Тож, коли побачите на вулицях міста людей, що легко і красиво рухаються з двома палицями в руках, знайте: то вони  скандинавською ходою ідуть до здоров’я і успіху. Приєднуйтеся!

 

ПОБО «Спілка Самаритян»

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua