Скажемо спорту - ТАК!


Суботнього дня, 10 вересня,  біля Володимирського майдану було велелюдно. Всюди тут аж рябіло від різноманіття спортивних форм - це збиралися учасники легкоатлетичного пробігу, який стартував з самого ранку біля пам’ятника князю Володимиру. Зі святом  всіх присутніх привітав міський голова Олександр Грицаєнко. Він побажав любителям спорту здоров’я, натхнення, подальших успіхів у спорті і сам став на старт пробігу.

 Учасниками стали більше ста тридцяти  лубенців, а серед них вихованці майже всіх секцій ДЮСШ, ДЮКСОТ "Валтекс", представники трудових колективів міста, учні загальноосвітніх шкіл Лубен.

Фінішував пробіг на стадіоні "Центральний" і вже близько 10-ї години розпочалося  нагородження тих, хто показав у ньому кращі результати. Відзначені були найстарші (за 70 років) та наймолодші (6 років) учасники заходу. І найголовніша подія дня -  відкриття Дошки пошани кращих спортсменів Лубенщини. Серед них  чемпіони у змаганнях з різних видів спорту: майстри спорту, кандидати в майстри спорту, золоті, срібні, бронзові призери різноманітних змагань,  баскетбольні спортивні клуби  "Фаворит" та "Сокіл", міські футбольна та хокейна команди.

  На дошці пошани багато  знайомих облич, чемпіонів минулого та сучасності, людей, що своїми спортивними перемогами уславлювали наш край і з неменшими успіхами продовжують це робити.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua