Служба у справах дітей провела черговий рейд

18 липня проведено черговий рейд по сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Начальником та головним спеціалістом служби у справах дітей Тетяною Башлій та Тетяною Кравець  спільно  із фахівцем із соціальної роботи Лубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інною Піддубною, інспектором ювенальної превенції Лубенського відділу поліції Катериною Сорокотягою в ході рейду було відвідано 5 сімей з дітьми, які проживають на території міста та перебувають у «групі ризику».

Під час відвідувань сімей перевірено умови проживання дітей, забезпеченість родин продуктами харчування, наявність одягу та взуття у дітей відповідно до віку та сезону, наявність постільної білизни, стан виконання батьками батьківських обов’язків.

З батьками були проведені профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, створення належних умов для проживання та виховання дітей, надано роз’яснення щодо раціонального використання державної соціальної допомоги на утримання дітей різних категорій.

З членами сімей проведено профілактичні бесіди щодо шкідливості тютюнопаління та зловживання алкоголем.

          Завдяки небайдужості вуличних та будинкових комітетів цього дня обстежена нововиявлена родина, у якій неналежно виховується 10-місячна дитина. Відтепер родина перебуває на контролі соціальних служб міста.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua