Співаємо і перемагаємо!

Уже другий рік поспіль колективи художньої самодіяльності територіального центру Лубенської міської ради в межах відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку беруть участь у всеукраїнському пісенному конкурсі «З любов’ю до життя», який проводиться в м.Києві. Цього року учасниками конкурсу стали хор ветеранів «Зустріч» (керівник – Микола Кочерга), фольклорний ансамбль «Мальви» (керівник – Надія Іващенко) та аматорський народний хор «Родослав» (керівник – Олександр Житинський). Хоч останній і вважається колективом міського будинку культури, але переважна більшість учасників хору є підопічними територіального центру, ветеранами, які активно беруть участь в художній самодіяльності нашої установи.

Цього разу конкурс проводився у двох номінаціях: ансамблі та хори. Колективи художньої самодіяльності терцентрів були представлені майже з усіх областей України. Полтавську область представляли центри з м. Лубни, м.Кременчука, селища Оржиці.  Минулого року всі наші артисти привезли перші призові місця, а цього разу бажаючих продемонструвати свій талант було вже набагато  більше і тому наші - трішки поступилися. В номінації «ансамблі» - «Мальви» здобули ІІ місце, жіночий ансамбль хору «Родослав» посів ІІІ місце, а чоловічий ансамбль став дипломантом конкурсу. В номінації «хори» - 1 місце знову завоював аматорський хор «Родослав», а хор ветеранів «Зустріч» став дипломатом  конкурсу. Гран-прі цього разу впевнено відстояв колектив з м.Кременчука.

Та головне все ж таки не перемога, а участь, нові знайомства , гарні враження від  побаченого та почутого. Глядачі дуже тепло приймали Лубенських артистів. Від нашого славетного тисячолітнього міста ми вручили запашний коровай організаторам заходу. А передав його з палким привітом від Лубенського краю депутат обласної ради Руслан Ляшко.

Особливу подяку  всі наші ветерани , які брали участь в конкурсі висловлюють Громадському об’єднанню  «Сула», співзасновниками  якого є Бородін Костянтин Васильович та Тарашевський Владислав Станіславович. Адже бех їх спонсорської допомоги та підтримки поїздка могла б і не відбуватися. Та дякувати Богу, все вдалося і наші ветерани зуміли продемонструвати свою професійну виконавчу майстерність та любов до української пісні.

 

Директор територіального центру

Наталія СухоносДодати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua