Співаємо і перемагаємо!

Уже другий рік поспіль колективи художньої самодіяльності територіального центру Лубенської міської ради в межах відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку беруть участь у всеукраїнському пісенному конкурсі «З любов’ю до життя», який проводиться в м.Києві. Цього року учасниками конкурсу стали хор ветеранів «Зустріч» (керівник – Микола Кочерга), фольклорний ансамбль «Мальви» (керівник – Надія Іващенко) та аматорський народний хор «Родослав» (керівник – Олександр Житинський). Хоч останній і вважається колективом міського будинку культури, але переважна більшість учасників хору є підопічними територіального центру, ветеранами, які активно беруть участь в художній самодіяльності нашої установи.

Цього разу конкурс проводився у двох номінаціях: ансамблі та хори. Колективи художньої самодіяльності терцентрів були представлені майже з усіх областей України. Полтавську область представляли центри з м. Лубни, м.Кременчука, селища Оржиці.  Минулого року всі наші артисти привезли перші призові місця, а цього разу бажаючих продемонструвати свій талант було вже набагато  більше і тому наші - трішки поступилися. В номінації «ансамблі» - «Мальви» здобули ІІ місце, жіночий ансамбль хору «Родослав» посів ІІІ місце, а чоловічий ансамбль став дипломантом конкурсу. В номінації «хори» - 1 місце знову завоював аматорський хор «Родослав», а хор ветеранів «Зустріч» став дипломатом  конкурсу. Гран-прі цього разу впевнено відстояв колектив з м.Кременчука.

Та головне все ж таки не перемога, а участь, нові знайомства , гарні враження від  побаченого та почутого. Глядачі дуже тепло приймали Лубенських артистів. Від нашого славетного тисячолітнього міста ми вручили запашний коровай організаторам заходу. А передав його з палким привітом від Лубенського краю депутат обласної ради Руслан Ляшко.

Особливу подяку  всі наші ветерани , які брали участь в конкурсі висловлюють Громадському об’єднанню  «Сула», співзасновниками  якого є Бородін Костянтин Васильович та Тарашевський Владислав Станіславович. Адже бех їх спонсорської допомоги та підтримки поїздка могла б і не відбуватися. Та дякувати Богу, все вдалося і наші ветерани зуміли продемонструвати свою професійну виконавчу майстерність та любов до української пісні.

 

Директор територіального центру

Наталія СухоносДодати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua