Співпраця налагоджена: громада співпрацює з муніципальною службою

Питання контролю та підтримки громадського правопорядку  на території міста  завжди було актуальним як для влади Лубен, так і для самих мешканців, зокрема  для активістів громадського життя. Проте, небайдужі до проблеми містяни перейшли до конкретних дій і почали тісно співпрацювати з муніципальною службою.

Налагоджена співпраця ради мікрорайону №4 (голова ради мікрорайону Ігор Онікієнко) з муніципальною службою правопорядку в місті (голова правління  Григорій Мелешко), а саме: голови вуличних та будинкових комітетів на чолі з спеціалістом по роботі з органами самоорганізації населення в мікрорайоні №4 Іриною Сененко спільно з інспекторами муніципальної служби правопорядку Анатолієм Лохвицьким, Оленою Богинич та Іриною Тютюнник здійснили рейд-перевірку прибудинкової території вулиць мікрорайону.

Під час зустрічей мешканці мікрорайону  були ознайомлені з правилами благоустрою діючи, на території міста, роздали пам’ятки господарям.  Ми завжди намагаємося зробити наше місто чистим та ошатним.

 

Спеціаліст по роботі з ОСН

у мікрорайоні №4

Ірина СененкоДодати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua