Співпраця з німецькими самаритянами

 Пан Тім Вьобсе ознайомився з діяльністю «Спілки Самаритян» у Лубнах. Взяв участь у видачі гарячих обідів, які є вкрай важливими для найбідніших мешканців нашого міста. Побував на пункті гуманітарної допомоги, де люди при потребі можуть отримати гуманітарний одяг та найнеобхідніші соціальні послуги. Разом з волонтерами спілки відвідав нужденних жителів міста у їхніх оселях, де мав змогу зрозуміти всю катастрофічність стану цих людей. Поспілкувався з колективом та вихованцями Лубенського дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія», високо оцінивши європейський рівень організації реабілітаційної роботи з дітьми, що потрапили в складні життєві обставини. Гість був вражений тим, що всі соціально важливі для громади програми «Спілка Самаритян» виконує виключно за благодійні кошти.

7 травня Тім Вьобсе зустрівся з головою міста Лубен Олександром Грицаєнком. В розмові також взяли участь начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради Віктор Щербак, начальник служби у справах дітей Тетяна Башлій, директор Територіального центру обслуговування населення (надання соціальних послуг) Наталія Сухонос, голова ПОБО «Спілка Самаритян» В’ячеслав Бєлов та директор Лубенського дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія» Лідія Бєлова.

В ході конструктивної розмови було виділено три основні вектори можливої майбутньої співпраці: захист дітей, допомога людям в складних життєвих обставинах та підготовка спеціалістів з надання соціальних послуг населенню. Сторони зійшлись на думці, що основний тягар відповідальності за своїх незахищених членів має нести сама громада міста  Німецькі самаритян готові співпрацювати, навчати та надавати посильну допомогу та технічну підтримку.

Гість з Німеччини також відвідав Територіальний центр обслуговування населення (надання соціальних послуг) і Лубенський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Пан Тім Вьобсе запевнив, що він докладе зусиль, аби переконати керівництво своєї організації, що громада Лубен сама багато робить для захисту своїх найбідніших громадян, тому заслуговує на підтримку та допомогу.

 ПОБО «Спілка Самаритян»Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua