Спортивні Тато, Мама і Я…

Нещодавно на стадіоні «Центральний» традиційно пройшла спортивно-розважальна програма під назвою «Тато, мама і я – спортивна сімя!», девіз якої: «Фізкультуру кожного дня – кожній дитині! Фізкультуру у вихідний – кожній родині!». Захід  відвідали представники влади, команди-учасниці та їхні вболівальники -  групи підтримки.

          "Не випадково Україна святкує Міжнародний День сімї  саме у травні, коли природа-мати виряджає свою доню-землю у дорогу життя, праці і радості. Людина завжди прагнула до здорового способу життя, бажаючи пізнати межі своїх можливостей, не боячись кинути виклик долі і при цьому, виходячи переможцем..." Саме такими словами розпочала спортивно-розважальну програму для учасників і вболівальників її ведуча, спеціаліст міського відділу сімї, молоді та спорту Оксана Желавська. І самі учасники змагань повинні довести на ділі, що наші родини - найдружніші, найщасливіші, найспортивніші і, звичайно ж, найздоровіші. Адже займатися фізкультурою корисно, а веселою фізкультурою – удвічі корисніше. Бо заняття спортом продовжує життя людини на годину, а веселою фізкультурою – на дві години і більше.

         Тож, виявили бажання позмагатися, повеселитися  більше девять сімей (тато, мама, син або донечка). Спеціально для них вироблений сценарій змагань, який складається з семи видів естафет. Отже, кожну міську школу представляла одна сім’я: ЗШ № 1 – Саша Скутар, мама Анюта Скутар, тато Микола Скутар (підтримка вболівальників – 4В клас), ЗШ № 2 – Артем Артюк, мама Євгенія Шарапова, тато Дмитро Скрипниченко (підтримка - № Б клас), ЗШ № 3 – Катя Сесь, мама Ірина Сесь, тато Сергій Сесь (підтримка – учні школи), ЗШ № 4 – Настя Єрченко, мама Оксана Єрченко, тато Сергій Єрченко (підтримка – учні четвертих класів), СШ № 6 – Саша Васенко, мама Світлана Васенко, тато Сергій Васенко (вболівальники – 4Сі клас), ЗШ № 7 – Наталочка Кукоба, мама Ірина Кукоба, тато Юрій Кукоба (підтримка – 3Б клас), ЗШ № 8 – Андрійко Ковтун, мама Світлана Ковтун, тато Юрій Ковтун (вболівальники – учні третього класу), НВК № 9 – Сергійко Вовк, мам Марія Вовк, тато Сергій Вовк (підтримка – учні третього класу), ЗШ № 10 – Маргарита Рубальська, мама Наталія Рубальська, тато Роман Рубальський (вболівальники – учні школи).

           Роль суддів на змаганнях традиційно виконували головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Іван Тузов і заступник директора Лубенської ДЮСШ Юрій Тягній. У естафеті № 1 (дитина – стрибки у мішку, мати – стрибки з м’ячем між ногами, батько – стрибки зі скакалкою) пермогла сім’я Скутар з ЗШ № 1. Також вони були першими і в естафеті № 2 – проповзти по лавочці на животі, провести баскетбольного м’яча  між розставленими фішками. В естафеті № 3 (тато з мамою, зв’язані резинкою на нога, біжать одними ногами по лавочці, далі пролазять через обруч, потім до них приєднується і дитина). Найспритнішою була сім’я Васенків з СШ № 6. Перше місце у естафеті № 4 виборола команда, що представляла ЗШ № 7 (сімя Кукобів). У ній потрібно було пронести на швидкість усім трьом членам команди бадмінтонну ракетку з мячем для великого тенісу від старту -  до фініша і у зворотньому напрямку.  У естафеті № 5 потрібно всім учасникам пробігти через перешкоди, перекинути через себе обруч і повернутися назад. У цій спортивній вправі не було рівних сім’ї Васенків. Остання естафета була найважчою для учасників, бо вона складалася з окремих чотирьох вправ – тато з мітлою в руках веде м’яча між фішками туди і назад, дитина забирає фішки і складає їх на фініші, мама верхи на мітлі рухається до фінішу і назад, потім до неї приєднується дитина і тато, батьки саджають між собою на стільчик з рук дитину і біжать до фінішу і назад. У заключній естафеті перемогу здобула сім’я, що представляла ЗШ № 2.

          Після підведення суддівською бригадою підсумків змагань, були визначені переможці і призери. Загальнокомандне перше місце виборола команда СШ № 6 – сімя Васенків, яка набрала 15 очок. Друге місце посіла сім’я Скутарів (ЗШ № 1), а третьою стала команда з ЗШ № 2, в якій навчається Артем Артюк. Усі учасники спортивного дійства отримали подарунки, а переможець і призери, - кубки, грамоти і медалі. Нагороджували їх керуючий  справами виконкому Маргарита Комарова і начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Світлана Скиба.

         Організатори свята висловлюють подяку за допомогу у його проведенні Лубенській ДЮСШ та дирекції комунального стадіону «Центральний». А самі учасники змагань завдячують своїм вболівальникам на трибунах, які весь час їх всіляко підтримували.

На спортивному святі побував

Юрій КЛИМЧЕНКО


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua