Стартував І тур громадських оплачуваних робіт для учнівської молоді

Для оплати праці дітей у міському бюджеті 2019 року передбачено 75 000 грн. Цьогоріч для учнівської молоді надали: КПФ «Конвалія» (керівник Ніна Жук), кінотеатр «Київська Русь» (директор Наталія Кулик) стадіон «Центральний» (директор Юрій Климченко) та Лубенське управління  ГУ ДФС у Полтавській області (начальник Олександр Коломієць).

 Напередодні початку громадських робіт, службою у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради проведено збори, на яких діти та їх батьки були поінформовані, про режим роботи та права і обов’язки неповнолітніх на роботі та також про правила безпеки життя і здоров’я дітей під час виконання різних видів робіт.

Начальник служби Тетяна Башлій відповіла на запитання, які цікавили батьків і дітей щодо організації громадських робіт та оплати праці.

Запрошуємо усіх бажаючих дітей віком від 14 до 18 років взяти участь у ІІ турі громадських оплачуваних робіт для учнівської молоді, який розпочнеться у перших числах липня поточного року. З даного питання ви можете звернутися у каб. 405 виконавчого комітету Лубенської міської ради за адресою: м. Лубни, вул. Я. Мудрого, 33.

Бажаємо всім успіхів, ентузіазму та відповідальності у роботі!Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua