Стежинами добра

У проекті «Стежинами Добра» все починається з ініціативи громади. В черговий раз з нагоди святкування дня міста модератором громадських ініціатив в рамках проекту ВП ГО «Міжнародна асоціація безпеки людини», шляхом поєднання зусиль активу громадських організацій, освітніх закладів та громади міста на території мікрорайону №2 було організовано свято «Прямуємо разом».

До проведення заходу приєдналися офіцери національної поліції ВП ГУНП м.Лубни з показом техніки та спецзасобів, цікавою розповіддю про заходи безпеки та дотримання громадського правопорядку. Керівник кінологічного гуртка СЮТН м.Лубни продемонстрував навички свого вихованця Рембрандта. Програму продовжив виступ спортсменів ГО «Скаут» з наймолодшими учасниками. Авіамодельний гурток СЮТН продемонстрував виготовлені його вихованцями літальні апарати та дрони, що піднялися в повітря над учасниками свята. Захоплення малечі та батьків викликали конкурси організовані членами общини «Ковчег» та працівниками бібліотеки ім.В. Малика. Проект ініціативи підтримується МОМ та Радою ЄС і розрахований на сталий розвиток громад. Запрошуємо всіх небайдужих до участі у заходах проекту.

Організатори вдячні міському Голові Грицаєнку Олександру Петровичу,керівнику ВП ГУНП Кривченко Володимиру Івановичу і заступнику ВП ГУНП Васільєву Олександру Івановичу, члену Правління ЖБК «Мрія» Левченко Володимиру Михайловичу та всім учасникам за сприяння в організації заходу.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua