Презентація (завантажити)

Comments  

 
0 #10 Administrator 26.07.2018 14:04
Цитую Алксандр411:
Цитую Administrator:
Цитую Александр 411:
доброго дня.пояснить будь ласка чи повинен я купувати білет в маршрутці дитині з посвідченням по втраті годувальника.щиро дякую.

Діти «напівсироти» при втраті одного з батьків отримують пенсію по втраті годувальника і пільги щодо безоплатного проїзду в автомобільному транспорті загального користування чинним законодавством України їм не передбачено.

а як що до єдиного квитка? єдиний квиток передбачиний таким дітям чи ні.якщо ні то поясніть на основі чого.дякую.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 р. N 226 "Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків" Єдиний квиток передбачено видавати лише дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, що виховуються, або навчаються у навчально-виховних та навчальних закладах.
На підставі такого Єдиного квитка вказані категорії дітей мають право на безплатне відвідування кінотеатрів, виставок, музеїв, спортивних споруд, безплатний проїзд у громадському міському (приміському) транспорті (крім таксі).
Цитувати
 
 
0 #9 Алксандр411 24.07.2018 11:36
Цитую Administrator:
Цитую Александр 411:
доброго дня.пояснить будь ласка чи повинен я купувати білет в маршрутці дитині з посвідченням по втраті годувальника.щиро дякую.

Діти «напівсироти» при втраті одного з батьків отримують пенсію по втраті годувальника і пільги щодо безоплатного проїзду в автомобільному транспорті загального користування чинним законодавством України їм не передбачено.

а як що до єдиного квитка? єдиний квиток передбачиний таким дітям чи ні.якщо ні то поясніть на основі чого.дякую.
Цитувати
 
 
0 #8 Administrator 20.07.2018 14:57
Цитую Александр 411:
доброго дня.пояснить будь ласка чи повинен я купувати білет в маршрутці дитині з посвідченням по втраті годувальника.щиро дякую.

Діти «напівсироти» при втраті одного з батьків отримують пенсію по втраті годувальника і пільги щодо безоплатного проїзду в автомобільному транспорті загального користування чинним законодавством України їм не передбачено.
Цитувати
 
 
0 #7 Александр 411 19.07.2018 20:09
доброго дня.пояснить будь ласка чи повинен я купувати білет в маршрутці дитині з посвідченням по втраті годувальника.щиро дякую.
Цитувати
 
 
0 #6 Administrator 14.12.2016 09:20
Цитую Кристина:
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, если ребенку 6 лет, то за него уже нужно платить в маршрутке? У них в правилах написано до 6 лет бесплатно, но каждый кондуктор понимает это по своему. И в одних обязывают платить за шестилетнего, в других нет.

Згідно з підпунктом 7 пункту 159 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету міністрів України від 18 лютого 1997р. №176 (із змінами та доповненнями), пасажир автобуса має право безоплатно перевозити з собою одну дитину віком ДО шести років без права зайняття нею окремого місця.
Цитувати
 
 
0 #5 Кристина 11.12.2016 16:56
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, если ребенку 6 лет, то за него уже нужно платить в маршрутке? У них в правилах написано до 6 лет бесплатно, но каждый кондуктор понимает это по своему. И в одних обязывают платить за шестилетнего, в других нет.
Цитувати
 
 
0 #4 Константин Сергійови 09.12.2016 11:18
Доброго дня, Олександр Петрович. Прошу Вас звернути увагу на стан тротуару по вул Монастирській. Власники будинку 24 поклали плитку біля входу в переобладнане під магазин приміщення ,підняли рівень тротуару і перекрили злив дощових вод до стічної ями. Відтоді після кожного дощу на тртуарі стоїть озеро і люди змушені обходити його по проїжджій частині . Раніше наші діти ходили до шостої школи самі, а зараз батьки змушені супроводжувати їх, щоб не наражати на небезпеку наїзду автотранспорту.
Цитувати
 
 
+2 #3 Аліна 06.12.2016 11:54
Доброго дня!
Шановний, Олександр Петрович!
Будь ласка повпливайте якось на прибирання снігу на проїжджій частині. Не можливо перейти дорогу, ні на центральній вулиці, ні взагалі будь-де. Біля першої школи ледь прогреблася по пішохідному переходу, там можна ноги вивихнути в тій снігово-пісочній каші.
Думаю, люди будуть Вам вдячні.
З повагою, Харченко Аліна
Журналіст газети "Наша Спільна Справа"
Цитувати
 
 
+2 #2 Настя 07.10.2015 11:01
Доброго дня. Питання до міського голови. Чи ви знаєте, що в вечірній та нічний час палиться сміття на смітнику, що в Тернах? Людям, що живуть в тому районі, а також Короленка і навіть центр міста не має чим дихати. Коли це припинеться?
Цитувати
 
 
+2 #1 Чеверда Олексій 28.05.2013 10:48
Доброго дня!
Хочу звернутися до мійського голови.
Олександр Петрович, я проживаю в мікрорайоні номер 8, а саме по вулиці Індустріальній! Біля багатоповерхови х будинків 10а, 10б та 12! Було проведено прибирання прилеглих територій, одразу після танення снігу, Сміття було зібране в кучі, але до цьго часу сміття так і не було прибране! Я звертався з цією проблемою до Сергія Супруна та до Вашого заступника Мєдведева Віктора Івановича! Але на мої звернення та зусилля ніхто не відреагував! Прошу звернути Увагу що до цієї проблеми!


З пов. Чеверда Олексій Іванович
координатор громадського руху "Крапка".
тел.моб. 099-71-95-275
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: МІСТО Сучасне місто

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua