Сумуємо....

І знову страшна звістка сколихнула серця лубенців. У зоні проведення антитерористичної операції  загинув наш земляк військовослужбовець Нечипоренко Роман Володимирович.

Народився Роман Володимирович 14 липня 1978 року у місті Лубни. Навчався в загальноосвітніх школах №8 та №10. У 2002 році  здобув надзвичайно мирну професію, закінчивши Лубенський лісотехнічний коледж.  Проте, потрапивши у 1996 році на строкову службу, зрозумів, що це – покликання.

 Як старанного, ініціативного та організованого військового згадують його у військовій частині А 2975, де впродовж  15 років служив прапорщик Нечипоренко. «Дисциплінований, добросовісний та чесний військовослужбовець», – так говорять про нього командири та ті, хто разом з ним проходив військову службу в частині. Мав Роман Володимирович і серйозний військовий досвід, адже впродовж року  перебував у складі  миротворчого контингенту місії ООН у Сьєра-Леоне. Останній рік служив у 58-й окремій механізованій бригаді Збройних сил України.

Осиротіли двоє дітей Романа Володимировича, вдовою залишилася дружина, у розпачі мати та рідня… Наші щирі співчуття  рідним і близьким. Разом з його родиною,  друзями й знайомими сумують всі лубенці, всі кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків.  Пам’ять про лубенця, який поклав життя за  мирне небо над нашою головою завжди буде жити в наших серцях.

Вічна пам’ять і Царство Небесне  !

 

 

 


Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua