Сумуємо...

Схиляємо голови в жалобі. Вже четвертий рік втрачаємо молодих, красивих, достойних, найкращих. Знову біль у серцях лубенців. 23 листопада у бою під селищем Кримським Луганської області загинув наш земляк ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ ТЮМЕНЦЕВ.

       Олександр народився 6 травня 1978 року у селищі Піонерське, Тюменської області в Росії. У 1995 році закінчив Лубенську загальноосвітню школу №1. Свою дитячу мрію – стати військовим - реалізував, вступивши у 1995 році до Одеського інституту сухопутних військ, який і закінчив у 1999 році. З цього року й по 2002-й проходив військову службу на посаді командира механізованого взводу у військовій частині м. Володимир-Волинський. У 2002 році звільнився з військової служби. Повернувся у рідне місто. Працював на підприємствах Лубен. У 2006-2008 роках добре зарекомендував себе на посаді начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Лубенської міської ради. З 2008 року займався підприємницькою діяльністю.

У серпні 2014 року у третій хвилі мобілізації старший лейтенант Олександр Тюменцев був призваний у лави Збройних Сил України. Службу проходив у складі 831 бригади тактичної авіації м.Миргорода. Виконував службові обов’язки у зоні проведення антитерористичної операції. Влітку 2015 року був мобілізований та повернувся до Лубен. Проте, патріотизм та почуття відповідальності за долю країни не дозволили залишатися вдома у скрутний для країни час. У травні 2017 року Олександр Тюменцев підписав контракт. Військову службу проходив у 16-му окремому мотопіхотному батальйоні 58 бригади ЗСУ на посаді командира гранатометного взводу. «Сміливий, авторитетний, відповідальний», - говорять про нього однополчани.

23 листопада у важкому бою під селищем Кримське Олександр загинув, захищаючи своїх товаришів, рідну землю, Україну та всіх нас.

Без батька залишилися  донька та син.

Разом з родиною героя, його друзями й знайомими сумують всі лубенці, всі, кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків.

Душу й тіло ти поклав за нашу свободу. Пам’ять про Олександра Володимировича Тюменцева – нашого земляка, справжнього патріота, який віддав життя за мирне небо над нашою головою завжди буде жити в наших серцях. Вічна пам’ять і Царство Небесне герою! Спочивай з миром!


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua