Світо Перемоги відзначили в терцентрі

Віддати шану ветеранам на захід завітав заступник голови ради ветеранів міста  Михайло Антоненко.  У своїй промові він зазначив, що День Перемоги – це величне свято, яке  назавжди залишиться в  пам’яті людей.  Подвиг героїв – переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, тому усім їм - наша щира та безмежна вдячність.

Також в адресу ветеранів лунали побажання здоров’я, щастя та довгих років життя. А святковий настрій дарували всім присутнім учасники художньої самодіяльності Університету третього віку, який працює при відділенні денного перебування територіального центру: Станіслав Книш, Павло Колісник, Володимир Павленко, Надія Бугаєць, Людмила Конвісар, Ганна Валєєва, які виконанням пісень воєнних років зворушили серця усіх присутніх.

 Також пісні у виконанні хору ветеранів «Зустріч» та фольклорного колективу «Мальви» лунали, як подяка ветеранам війни та дітям війни, за їх нелегку життєву долю  в грізні роки війни, за відбудову зруйнованого господарства.

Підняли усім присутнім настрій учасники драматичного гуртка «Джерело» Лідія Дзина та Станіслав Книш, прочитавши гостям декілька гуморесок, а родзинкою свята був танець у виконанні Олега Мисюри та Ганни Міняйло «Вару-вару».

Гучними оплесками присутні дякували усім учасникам художньої самодіяльності.

 

Завідувач відділення

денного перебування 

Людмила Полюлях

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua