Святково було у терцентрі

26  червня у приміщенні відділення денного перебування відбувся святковий концерт з нагоди Дня Конституції для підопічних територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради.

Щиро привітала присутніх з Днем Конституції  директор територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської  міської ради  Наталія Сухонос.  Вона зазначила: «У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя, здоров'я, честі, гідності та безпеки. Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів.»

Протягом   півтори  години  учасники художньої самодіяльності територіального центру вітали відвідувачів з державним святом, а саме: фольклорний колектив «Мальви», драматичний колектив «Джерело». Сольні  та дуетні пісні лунали з уст Ганни Валєєвої, Станіслава Книша,  Людмили Конвісар, Марії Білик та Надії Бугаєць.

На святковому концерті   лунали дивовижні мелодії акордеону у виконанні Миколи Кочерги.

Театралізовану постановку  «Одного суботнього дня» глядачі  побачили від драматичного колективу «Джерело»,   головні ролі виконували  Ольга Помаз, Станіслав Книш, Олег Мисюра  та  Антоніна Гузик.

Організаторам концерту вдалося створити на сцені і в залі дивовижну атмосферу єднання, доброти і взаєморозуміння. Глядачі гучними оплесками висловлювали  подяку артистам та дарували  їм квіти.


Завідувач відділення

денного перебування

Людмила ПолюляхДодати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua