Свято у територіальному центрі соціального обслуговування

Хор ветеранів  ЗустрічПочинаючи з 23 лютого 1922 року у нашій країні святкують День Радянської Армії та Військово-морського Флоту або День Червоної Армії.

У незалежній Україні до відзначення цього свята підійшли толерантно, тому з 2000 року, відповідно до указу Президента це свято відзначають як День захисника Вітчизни.

З нагоди свята 21 лютого у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся святковий концерт.На зустріч завітав член Ради ветеранів міста Макарчук Євген Степанович, який сердечно привітав усіх захисників, зокрема ветеранів війни, та в своєму виступі зазначив, що у пам’яті народу ніколи не згаснуть спогади про мужність та патріотизм героїв-визволителів Великої Вітчизняної війни. Євген Степанович побажав присутнім миру, здоров’я, довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра.

Святковий концерт проведено за участі хору ветеранів «Зустріч», які подарували ряд пісень: «Солнце скрылось за горою», «Эх, дороги», «Березы», «Солдат молоденький», «Березовые колечки», «Явір та Яворина», «Димить туман», «Волгоградская береза», «Усталая подлодка» та драматичний гурток «Джерело» продемонстрував інсценізацію «Медсанчасть».

Концерт до дня захисника Вітчизни

 

Драматичний гурток Джерело


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Освіта Дошкільні навчальні заклади Свято у територіальному центрі соціального обслуговування

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua