Свято у терцентрі

6 березня  у відділенні денного перебування відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня  для відвідувачів територіального центру.

Як кажуть у народі, свято без гостей - то весна без квітів. І хоча надворі сніжно як взимку, все - таки свято тоді  лиш свято, коли на ньому присутні  гості.  Тож ведуча заходу  з радістю запросила до слова заступника директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради Жанну  Даценко, яка завітала на святковий концерт.

Яке то щастя  нести в душі те, що ніхто і коли не відбере у народу –пісню. Саме  красиве гучне пісенне перевесло лунало  у концертній залі з уст хору ветеранів «Зустріч»,  фольклорного колективу «Мальви».

Станіслав Книш та Ганна Обмок  подарували пісенний подарунок «Три дороги»,  Людмила Конвісар та  Ганна Валєєва  «Малиновий звон»,  Катерина Пожар  та Любов Чиж  заспівали «Мамина сирень»,  Марія Білик та Надія Бугаєць  «Чорні очка», а Володимир Павленко під абонемент гітари заспівав пісню «Когда весна придёт».

 Приємно несподіваним для всіх був виступ Надії Ночовної, яка після дворічної перерви,  переборовши хворобу, подарувала глядачам  пісню «Грибочки».

А завершився святковий концерт колоритним виступом фольклорного колективу «Мальви» під гучні оплески глядачів.

 

Завідувач відділення

денного перебування

Людмила Полюлях

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua