Толерантність – поважати та розуміти

 Останнім часом слово «толерантність» набуло значної популяр­ності, стало міжнародним терміном і важливим поняттям у світі. У перекладі з латинської означає «терплячість». Це слово в медицині знають як здатність організму переносити вплив тих чи інших чинників. У суспільстві - означає терпимість до ін­ших думок, поглядів, традицій тощо. У сучасній науковій літературі толерантність розглядається, насамперед, як повага і визнання рівності, відмова від домінування і насильства, визнання багатомірності і різноманіття людської культури, норм поведінки, відмова від однаковості чи переваги якої-небудь однієї точки зору.

 

На тренінговому занятті, яке провела фахівець із соціальної роботи Лубенського міського центру СССДМ Світлана Іванченко, поняття толерантності розглядалось у контексті вміння спілкуватися та співіснувати. Саме таке  вміння дає людині можливість висловити свої думки, почуття, емоції, передати важливу інформацію, тобто заявити про своє існування, бути почутим і зрозумілим. Поважаючи один одного у спілкуванні, ми створюємо умови для відвертих доброзичливих взаємин, недопущення та вирішення конфліктів. У ході тренінгу присутні були залучені до співбесіди, асоціативних вправ, перегляду тематичного відеоролику.

Такі  заходи, які працівники Лубенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводять спільно зі співробітниками Лубенського міськрайонного відділу з питань пробації, спрямовані на соціальну адаптацію та попередження рецидивної злочинності, серед осіб, котрі мають проблеми з законом, і є важливою складовою  профілактичної та соціально-педагогічної роботи.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua