ТОВ "Валтекс-маркетинг-плюс" - надійне та стабільне


Цього року підприємство святкуватиме 10-річний ювілей з дня свого створення. Саме тоді його очолив Фірудін Алієв - нинішній директор, який зустрів міського голову Олександра Грицаєнка і запросив оглянути процес виробництва.

На території підприємства, яке розташоване на площі 1,7 га, розташовані адмінкорпус, приміщення прохідної, основного виробництва, котельня, електроцех, склади матеріалів і сировини, а також готової продукції та  підсобні приміщення.

Перш за все міський голова оглянув  процес  основного виробництва, що складається з підготовчої, чесальної та катально-валяльної дільниць. Як розповів директор Фірудін Алієв, щорічний випуск повсті складає близько 140 тонн. А основні види продукції - це повсть технічна грубошерстна, напівгрубошерстна та тонкошерстна. А також повсть для шорно-сідельних виробів, повсть підошовна та круги різної якості для обробки металевих виробів. А ще капелюхи повстяні шиті, валянки, дверні утеплювачі.

І, звичайно ж, товари широкого вжитку, якими славиться підприємство - це ковдри стьобані, матраци, подушки, спальні мішки з натуральної сировини - 100% вовни.

Розповідаючи про особливості виробництва на ТОВ "Валтекс-маркетинг-плюс", його директор окреслив головні перспективи розвитку.

Нині на підприємстві працює лише 78 працівників, і, не дивлячись на складні умови кризового періоду та скрутний фінансово-економічний стан  кількох останніх років, робота підприємства відзначається стабільністю. Так, на сьогодні виробництво завантажене на 100%. Місячна норма становить 10-12 тонн на суму 500 тис.грн.

Як і кожне виробництво "Валтекс-маркетинг-плюс", звичайно, має свої труднощі - воно досить енергозатратне, давно не оновлювалось технічне обладнання, термін експлуатації якого перевищує 30 років.

Проте, це не змушує зменшити обсяги виробництва. Так, за результатами його роботи у І кварталі 2011 р. фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування, на підприємстві склав 3,7 тис.грн., а рентабельність виробництва склала 1,0%. Середньомісячна заробітна плата 1700 грн. При цьому фонд заробітної плати складає 130 тис.грн.

І хоч на сьогодні, - говорив Фірудін Алієв, - існує проблема з постачанням основної сировини (вовни), проте замовлень вистачає. До того ж за результатами  бізнес-рейтингу   у 2010 році було визнане лідером галузі.

Тож міський голова побажав колективу підприємства успіхів, стабільності , надійних партнерів і запевнив, що влада міста робитиме все можливе, щоб зростала економічна міць нашого міста.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua