Традиційне свято, подароване дітворі

1 грудня о 10 годині ранку в кафе «Любава» відбулося справжнє дитяче свято для наймолодших мешканців - дітей з інвалідністю. Незмінним натхненником та організатором заходу стала спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», за підтримки влади міста та району, соціальних служб, благодійних громадських організацій, окремих  постійних спонсорів, які активно долучилися до проведення свята.

          У перший день зими в кафе «Любава», що у центрі міста, було світло від широких дитячих посмішок, позитивних емоцій, від теплого та живого спілкування. Традиційне дитяче свято до Дня людей з інвалідністю ось уже  більше 20 років влаштовує одна з найактивніших громадських організацій - спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», яку постійно у шляхетній справі підтримує керівництво міської та районної ради, благодійники, як от ГО «Сула», яка стала фінансовим спонсором, інші небайдужі мешканці.

Традиція продовжилась і цього року, захід, де хлопчикам та дівчаткам пропонувалося духовне та смачне застільне частування, відвідав міський голова Олександр Грицаєнко. У  невимушеній атмосфері він спілкувався із наймолодшими лубенцями, поцікавився їхніми дитячими справами та побажав, перш за все, здоров’я, миру та здійснення усіх заповітних мрій!

Привітали малечу директор  Лубенського центру реабілітації  дітей-інвалідів Оксана Погребняк, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Харченко, представник громадського об’єднання «Сула» Ганна Шматко і, звичайно ж, сама очільниця спілки жінок-трудівниць Раїса Кошель. В усіх них знайшлося  чимало гарних слів для дітей, а до того всього -  приємних подарунків та сюрпризів.

Розважальний захід доповнила цікава концертна програма, підготовлена артистами міського управління культури та мистецтв та районного відділу культури та туризму. А отже, свято довго дзвеніло веселими піснями, жартами, іграми та дарувало усім незабутні емоції, позитив, радість.

На завершення усі найменші учасники отримали пам’ятні подарунки від громадського об’єднання «Сула» - цукерки, календарі на новий 2018 рік та яскравий кухоль.jcomments on}


You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua