Тривають військово-патріотичні навчання у таборі «Сула»

З огляду на сучасні події, в країні значно зростає роль військової підготовки у  навчальних закладах, а також у вихованні почуття патріотизму, обов’язку перед державою в плані захисту її територіальної цілісності та суверенітету. Тож у освітніх закладах вже давно введений у систему навчання предмет «Захист Вітчизни». На таких заняттях юнацька молодь отримує базові знання, передбачені межами програми.

Нещодавно такі ж заняття розпочалися на території спортивно-оздоровчого табору «Сула» Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, де школярі мають змогу не лише навчатися, а й відпочивати, з користю проводити дозвілля, як розповів начальник навчально-польового табору, полковник у відставці Петро Химич. Тут діти проживають у відремонтованих приміщеннях, чотири рази на день повноцінно харчуються, дихають свіжим повітрям, набувають  необхідні знання.

Заняття проводяться  за різними військовими напрямками: тактична підготовка, інженерна,  вогнева, спеціальна, а також  з предмету надання домедичної допомоги, навички з мінування та розмінування місцевості та інші, під час яких підростаюче покоління вчиться виживати у складних життєвих умовах, гартує силу духу та особистісні риси характеру: витримку, кмітливість, почуття колективізму, тощо.

Розповідаючи про те, як проходять щоденні заняття у таборі «Сула», один з інструкторів, учасник АТО Олександр Клюшник говорить, що старшокласники загалом дуже швидко навчаються, вони здібні, кмітливі, наполегливі. Проте, як не дивно, найбільш вправні та витривалі – це дівчата, які краще та якісніше за юнаків виконують усі завдання. Зараз військово-патріотичні заняття у навчально-польовому таборі «Сула» тривають.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua