Цікаво відпочивають школярі у таборі «Сула»

Наймолодші учасники заходу з задоволенням виконували творчі завдання, які допомагають розвивати креативне мислення, дрібну моторику та поліпшують психологічний стан. Для дітей більш старшого віку організатори провели тематичну естафету  «Рівні відповідальності». Це командна гра, яка за допомогою елементів футбольних змагань, допомагає усвідомити відповідальність за ризиковану поведінку на індивідуальному рівні, перед сім’єю та близьким оточенням та за життя і безпеку в громаді в цілому.

Підлітки з задоволенням виконували завдання вправи та змагалися за перемогу. Граючи, вчилися бути відповідальними у ситуаціях, коли є небезпека від незаконного поводження зі зброєю, порушення правил дорожнього руху, експериментів з алкоголем та наркотиками.

На завершення заходу учасники переглянули відео про програму Британської ради в Україні «Активні громадяни» та мали змогу поспілкуватися з студентом Павлом Кузьменком, який навчається в Чехії та дізнатися про  особливості вступу до навчальних закладів країн Східної Європи.

Нагадаємо, громадська організація «Твій Світ» у партнерстві з службою в справах дітей реалізовують проект  «Злочинці не назавжди: соціальна підтримка молоді Лубенщини, яка перебуває у конфлікті із законом» за підтримки програми Британської ради в Україні «Активні громадяни».Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua