Лубенська команда КВН "Тузи" виборола бронзу!

         Нещодавно у смт. Затока Одеської області відбувся ХХIV Всеукраїнський  фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-Птиця», який проводиться Асоціацією КВН України за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

         21 дитяча команда вирвалася на кілька днів зі звичайного шкільного життя – 4 дні шаленого темпу, незабутніх емоцій, нових знайомств, наполегливої роботи й безмежного щастя!

          Місто Лубни на фестивалі представляла команда КВН Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 «Тузи». Прикольні жарти, талановиті юні актори та яскраві виступи команди завоювали симпатії вже з перших хвилин свята сміху. Попереду було ще два дні напруженої боротьби, протягом яких команда підготувала й показала імпровізи, брала участь у розминках, у конкурсі на кращу ювілейну марку, кращого ведучого та у вокальному конкурсі «Горлопан фестивалю». У підсумку «Тузи»    бронзовий призер фестивалю!!! Рекламна ювілейна марка, створена членами команди, визнана найкращою, а Олександр Жадовець отримав диплом кращого актора фестивалю.

          Команда «Тузи» висловлює подяку  міському голові  Олександру Грицаєнку за фінансову підтримку та можливість взяти участь у фестивалі та начальнику відділу сім’ї,  молоді та спорту Світлані Скибі  за підтримку, організацію та мудрі настанови.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua