У бібліотеці для дорослих відбулася творча зустріч з поетом Андрієм Кириченком

12 листопада в міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулась презентація  третьої поетичної збірки учасника АТО, члена Національної спілки письменників України Андрія Кириченка «Гільзи у кишені».

Автор народився 1978 року в селі Велика Круча на Пирятинщині, кадровий офіцер, проходив службу в 72-ій окремій механізованій бригаді, проживає в місті Біла Церква.

Твори його вражають глибиною емоційної напруги, силою духовних і моральних випробовувань, людяністю, великим патріотизмом, пронизані роздумами про життя, турботою за майбутнє.

На захід завітали  учні ЗОШ № 3,учасники АТО, письменники, представники громадськості.  Присутні із зацікавленням слухали вірші в авторському виконанні,  про  життя захисників України  у бойових умовах.

Зі словами подяки  автору виступили учасник антитерористичної операції на сході України, голова ГО «Лубенська районна Спілка ветеранів АТО» Леонід Шабля,  спеціаліст підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення мікрорайону № 5, секретар літоб’єднання ім. О. Донченка при редакції газети «Лубенщина» Ніна Шерстюк, мистецтвознавець, публіцист, кандидат філософських наук  Василь Василик , присутня на заході Ольга Візір.

Пісенне вітання прозвучало від учнів музичної школи Анни Кондратенко  та Андрій Вовкоріз (музичний керівник Віра Федченко).

На згадку в багатьох учасників нашої зустрічі залишилися книги Андрія Кириченка з його автографом.

Підготувала захід бібліотекар 1-ї категорії Юлія Давиденко.

 

Завідуюча міською бібліотекою

для дорослих ім. В. Леонтовича

Світлана Голуб
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua