У дитячій бібліотеці провели захід, присвячений Всеволоду Нестайку

Книги В. Нестайка перекладено двадцятьма мовами світу. За творами Всеволода Нестайка знімалися фільми, що завоювали міжнародні нагороди. Телефільм «Тореадори з Васюківки» одержав на міжнародному фестивалі в Мюнхені Гран-прі (1968), на Міжнародному фестивалі в Алегзандрії (Австралія) — головну премію (1969). Кінофільм «Одиниця з обманом» премійовано на Всесоюзному кінофестивалі у Києві (1984) та відзначено спеціальним призом на кінофестивалі у Габрово (1985).

Всеволод Нестайко — лауреат багатьох літературних премій. 1979 року рішенням Міжнародної ради з дитячої та юнацької літератури трилогія «Тореадори з Васюківки» внесена до Особливого Почесного списку Г. Х. Андерсена як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури.

Цю та іншу цікаву інформацію про улюбленого автора кількох поколінь дітвори розповіла читачам завідувачка міської дитячої бібліотеки Людмила Шовкопляс під час проведення літературної години, присвяченої ювілею письменника. Також присутні ознайомилися із книжковою виставкою «В країні сонячних історій Всеволода Нестайка» та  із захопленням передивилися уривки із фільму «Тореадори з Васюківки». А потім в імпровізованому театрі діти були по черзі акторами та глядачами лялькової вистави «Сонячний зайчик» за книгою Нестайка «Дивовижні пригоди в лісовій школі».

Захід підготовили та провели працівники міської бібліотеки для дітей Людмила Шовкопляс та Галина Кравчук.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua