У галереї презентували перше видання альбому творчих робіт "Художники Лубенщини"

11 січня у галереї образотворчого мистецтва відбулося урочисте зібрання членів громадської організації «Художники Лубенщини «Пектораль» з нагоди презентації першого видання альбому творчих робіт «Художники Лубенщини». Привітали митців з визначною подією міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, творча еліта, колеги.

            Розпочала святковий захід молодший науковий співробітник музею Юлія Новоселецька, яка передала слово очільниці творчого осередку «Пектораль» Аліні Гончаровій-Цівінській. Як розповіла вона, на появу такого видання у середовищі культурно-мистецького життя очікували, адже до альбому увійшли роботи наших митців-художників, маститих, молодих та тих, хто вже, на жаль, відійшов у вічність.

З’явилося  видання накладом у 300 примірників завдяки сприянню міської ради, управління культури та мистецтв, у співпраці з краєзнавчим музеєм та ГО «Художники Лубенщини «Пектораль».

Привітав авторів, чиї роботи увійшли до першого  такого альбому міський голова Олександр Грицаєнко, вручивши кожному по екземпляру.

Подадьших творчих успіхів майстрам пензля, натхнення та нових успішних проектів побажав начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко, а директор краєзнавчого музею Віктор Верещака поділився планами роботи галереї на найближчий період та запросив до співпраці усіх творчих, натхненних, небайдужих людей до розвитку культурної спадщини краю. 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua