У краєзнавчому музеї лубенцям розповіли про пам’ятки архітектури

Краєзнавчий музей імені Гната Стеллецького запросив лубенців на краєзнавчу годину  присвячену будівлям міста, які  у 2020 році відзначають ювілеї. Про перлини архітектури Лубен розповіли відвідувачам музею непересічні гості заходу: заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи Лубенської міської лікарні Олександр Сиченко, архітектор Ірина Казакова, краєзнавець Микола Полонський, викладач історії Лубенського фінансово-економічного коледжу Юрій Бибик.

Любителі історії дізналися про історію побудови земської лікарні (1913-15рр.) та долю архітектора Дмитра Дяченка, про міську архітектуру початку ХХ століття та будівлю Лубенської  міської управи (1910р.),  про великого зодчого Олексія Бекетова та його творіння Лубенський окружний суд ( 1910р.), познайомилися з історію Лубенського духовного училища.

Молодший науковий співробітник музею Тетяна Сафронова розповіла про долю Лубенського предводителя дворянства Івана Леонтовича та його будинок побудований у 1910 році. Працівник музею наголосила, що кожен, хто любить своє місто, повинен докласти зусиль до збереження чудових архітектурних пам’яток, які створюють неповторне обличчя Лубен.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua