У Лубнах бабусі відвідують дітей школи – інтернату

4 грудня у приміщенні Лубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи – інтернату відбулася клубна зустріч «Ми разом!» з нагоди Міжнародного дня інваліда. Відвідали дітей, які навчаються в школі – інтернаті жінки похилого віку: члени клубу «Надвечір’я» та громадської організації «Спілка жінок трудівниць «За майбутнє дітей України». Організувала захід Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з територіальним центром соціального обслуговування Лубенської міської ради та Лубенською центральною районною бібліотечною системою.

«Наші підопічні принесли гостинці, а також мали змогу поспілкуватися з дітками, пограти  з ними в ігри. Словом, ділилися з дітьми своїм теплом та любов’ю. А діти розповідали бабусям віршики та показували творчі номери», - розповів голова громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур.

«Під час зустрічі ми домовилися про співпрацю. Наші підопічні з нетерпінням чекають наступної зустрічі з маленькими діточками, готують їм подаруночки та ласощі», - додала голова спілки жінок трудівниць «За майбутнє дітей України» Раїса Кошель.

На початку заходу учасників привітали головні організатори. Вони розповіли про важливість проведення подібних зустрічей у форматі клубу, де комфортно і дітям і дорослим, особливо особам поважного віку та тим, хто постраждав від націонал – соціалізму. Саме на допомогу цій категорії людей і спрямовано проект, в рамках якого відбувся захід. Учні школи – інтернату є активними учасниками проекту: неодноразово вони брали участь у спільних заходах, майстер – класах, виготовляли годівнички для птахів та допомагали лагодити взуття особам похилого віку.

Тож, для присутніх виступили учасники циркової студії «Маска», провели цікавий майстер – клас, а волонтери Лубенського медичного училища підготували ігрову програму.

На завершення учасники заходу разом відтворили  танцювальні рухи, а допоміг їм у цьому керівник танцювальної студії «Ренесанс» Дмитро Лоховицкий. Завершився захід спілкуванням учасників  під час частування. Відбувся він в рамках проекту "Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області" за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.» в рамках програми «Місце зустрічі: діалог».


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua