У Лубнах молодь відзначила Всесвітній день здоров'я

Відзначення Всесвітнього дня здоров'я розпочалося з розважальної програми. Метою заходу стало підвищення уваги учнів до стану власного здоров'я, покращення якості життя та пропаганда здорового способу життя. В ході своєрідного марафону, ведучі Ольга Беспалова (учениця ЗОШ № 2, депутат Молодіжної ради міста), Костянтин Ліпатов (учень спеціалізованої школи № 6, депутат Молодіжної ради міста), Сергій Алєксєєнко (заступник голови ПОМГО «Твій Світ») висвітлювали проблеми шкідливих звичок (паління, вживання алкоголю, наркотиків), розповсюдження ВІЛ/СНІДу. Підсумок інформаційної частини найбільш вдало зробив Головний лікар Лубенського обласного наркологічного диспансеру Антон Смагін.

Крім того, гостей свята вразив виступ колективу спеціалізованої школи №  6 « І тут і там». Учні намагались в жартівливій формі донести до глядачів шкідливість вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління. Школярі показали, що бути здоровим – модно, престижно. І серед основних показників здорового способу життя - це рухова активність, правильне харчування, відсутність шкідливих звичок.

Також був представлений і спортивний напрямок. Голова громадської організації «Лубенська асоціація пауерліфтингу» Сергій Корнієнко, наголосив на тому, що у наш час також модно і престижно регулярно займатися спортом. Йшлося на святі і про вибір професії, адже, вибираючи професію, майбутнім випускникам в першу чергу необхідно врахувати стан свого здоров’я, протипоказання до навчання та професійної діяльності. Про навчання у вищому навчальному закладі розповілали студенти Пирятинської філії Європейського університету, які представили ще й творчі номери.

«Ми хотіли, щоб такий захід став своєрідним святом для молоді завдяки наполегливій роботі представників навчальних закладів, державних служб і незалежних громадських організацій. Учні, які приділяють особливу увагу своєму здоров'ю, отримали вагому підтримку і впевненість у правильності свого вибору», -  зазначив голова молодіжної громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур.

Завершальним етапом відзначення Всесвітнього дня здоров’я стало нагородження учасників дипломами за активну участь у  реалізації проекту «Просвітницька програма «За здорове майбутнє», в рамках якого і відбулася ця подія.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua