У Лубнах почався осінній призов

        6 жовтня на території Лубенського військкомату відбулося чергове відправлення для служби до лав української армії юнаків, які досягли призовного віку. Як відомо, в Україні стартував осінній призов, відповідно до чого, запропонувати виконати обов’язок перед Батьківщиною планують  понад 13,5 тис. осіб. У Кабміні запевняють, що призов громадян віком 18-19 років проводять за їхнім бажанням - за письмовою заявою.

За повідомленням інформагенства ЮНІАН, призову підлягають 13 тис. 570 осіб, із яких 7,5 тис. служитимуть у Збройних силах, 600 - у Держспецтрансслужбі, 4 тис. 970 - у Нацгвардії та 500 - у Держприкордонслужбі.

6 жовтня Лубни також проводжали на службу до Збройних Сил України 15 юнаків, котрим виповнилось 18-19 років. За традицією, молоде поповнення нашої армії  настановчим словом підтримав міський голова Олександр Грицаєнко. Олександр Петрович згадав героїзм багатьох однолітків нинішніх призовників Лубенщини, які захищають кордони держави і побажав відправникам успішної, безпечної служби та швидкого повернення знову до рідного міста.

 Також підтримали юнаків своєю присутністю завідувач сектору мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконкому Андрій Осацький, військовий комісар Лубенського районного військового комісаріату, підполковник Валерій Пицяк, рідні, друзі та батьки призовників.<

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua