У Лубнах відбувся фестиваль «З любов’ю до рідного краю»

Перший національний мистецький фестиваль «З любов’ю до рідного краю» у нашому місті відбувся 20-21 липня. Його  ініціатором  став Костянтин Іщейкін,  підтримала дійство Національна всеукраїнська музична спілка, а партнером виступила Лубенська міська рада.

Протягом цих двох днів незабутні враження лубенцям дарували цікаві вокальні колективи Полтавщини, Лубен, а також відомі зірки української естради. Відвідав фестиваль міський голова Олександр Грицаєнко.

Ще минулого року майже десять українських міст долучилося до популяризації української культури через проведення фестивалів і підтримку національних мистецьких спілок. Тож і в нашому місті така яскрава, неординарна  подія стала можливою завдяки організації такого заходу Національною всеукраїнською музичною спілкою, за підтримки Міністерства культури та Лубенської міської ради.

          Так 20 липня у центрі Лубен було досить велелюдно, адже відповідно до програми фестивалю, на Володимирському майдані можна було почути цікаві та різнопланові народні аматорські колективи з Лубенщини та сусідніх районів. Хедлайнером першого незабутнього дня став Віктор Павлік з гуртом Pavlik OverDrive , виступ зірки можна було почути та побачити  після 20.00 години вечора.

21 липня програма фестивалю була не менш насиченою. Так вже з 17.00 години вечора присутню на Володимирському майдані аудиторію вітав народний академічний хор «Камертон» міського будинку культури (керівник Юлія Гриша). Далі своє мистецтво дарували солісти народного вокального жіночого колективу «Лубенка»,  керівник  Володимир Лоїк та інші.

Яскравим був виступ гурту «Живі барабани», а  ось молодь чи не найбільше захопив  музично- розважальний проект «Дискотека 90-х» (м. Полтава).

Проте, кульмінацією другого дня фестивалю, звісно ж, став концерт легендарної зірки гурту «ВВ» Олега Скрипки, якого лубенська публіка довго не хотіла відпускати, підтанцьовуючи та підспівуючи виконавцю неординарних хітів.

          Відвідав дводенний фестиваль міський голова Олександр Грицаєнко, який поспілкувався не лише з організаторами цього мистецького дійства, а й із зірками, з мешканцями Лубен, які ділилися своїми яскравими враженнями та емоціями. Саме такі заходи дозволяють розвивати інфраструктуру, приваблювати туристів і популяризувати Лубни, Лубенщину і Полтавщину.


При підготовці матеріалу використано світлини

Сергія Жука та офіційного сайту Костянтина Іщейкіна

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua