У Лубнах відбувся тренінг на тему зав’язків з громадськістю для неурядових організацій

Презентуючи діяльність хабу, керівник громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур зазначив, що такий центр дозволить мобілізувати  місцеві неурядові організації на виконання спільних ініціатив і проектів, розширить можливості отримувати експертну  та консультативну підтримку та передавати досвід в сфері організаційного розвитку іншим організаціям.

З вітальним словом до учасників звернулася начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради Світлана Скиба, яка підкреслила важливість подібних навчань як для громадських активістів так і для представників муніципалітету та побажала плідної роботи.

Провести тренінг запросили тренера, засновницю компанії  «Footprincessball» Олену Біклу (м. Київ). За її допомогою учасники познайомились з основними засадами комунікаційної стратегії, дізналися про елементи комунікації та її цілі. Під час  роботи в міні – групах обговорювали та створювали основний слоган та ключові повідомлення медійної кампанії для своїх організацій.

Юлія Кузовкова, керівник благодійної організації «Благодійний фонд «Вектор плюс» приїхала, щоб взяти участь у тренінгу  з Пирятинської ОТГ. Вона переконана, що від вибору ефективних каналів та інструментів комунікації залежить успіх діяльності організації в громаді. Творчо підійшли учасники до визначення цільової аудиторії. За допомогою різнокольорового  матеріалу для ліплення вони створили портрети цільової аудиторії та представили шляхи розв’язання конкретних локальних проблем.

Захід відбувся у рамках проекту «Посилення  спроможності неурядової  організації, як  запорука її активності  у суспільстві та зацікавленості  у власному організаційному розвитку». Цей проект впроваджується завдяки гранту, наданого через Програму LINK Регіонального Екологічного Центру для Центральної та Східної Європи. Проект фінансується Міністерством Клімату та Довкілля Норвегії.


Comments  

 
0 #1 Артур 16.11.2017 00:14
Від імені громадської організації "Millennium Club" висловлюю подяку пану Олександру Чепуру та колективу бібліотеки ім. В. Малика за сприяння у проведенні конкурсу шкільних наукових робіт
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua