У Лубнах встановили пам’ятну лавку та висадили дерева на честь 10 річчя гуманітарної програми допомоги жертвам нацизму

Допомогли облаштувати комфортну зону для відпочинку багато небайдужих лубенців. Аби підготувати місце для встановлення лавки, силами учнів та вчителів Лубенської загальноосвітньої школи №7 ім. В. Роїк та працівників Лубенської центральної районної бібліотеки ім. В.Малика провели толоку, прибрали територію. За кошти фонду закупили саджанці. Особливі слова вдячності організатори висловили директору Фірми "Авторембуд" Сергію Хорошковатому за посильну допомогу, а також Лубенській міській раді та міському голові Олександру Грицаєнку за сприяння в організації заходу. Активно долучилися до заходу і інші громадські організації, зокрема «Спілка жінок – трудівниць «За майбутнє дітей України» та її керівник Раїса Кошель. Сприяв заходам і територіальний центр соціального обслуговування виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Під час самої акції, волонтери  загону «Милосердя» Лубенського медичного училища разом з учасниками проекту – людьми старшого віку посадили дерева.

Організатор акції Олександр Чепур вручив подяки учасникам проекту і акції, відмітивши, що тільки спільними зусиллями вдається ефективно змінювати місто на краще та допомагати особам, які постраждали за часів Другої світової війни.

Завершилась подія дружнім чаюванням та спілкуванням у колі однодумців. В майбутньому облаштоване місце планують перетворити на простір для культурного відпочинку для людей старшого віку та всіх охочих містян чи гостей міста.

 Довідково: Німецький Фонд „Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє“ (www.stiftung-evz.de) є сумісною ініціативою держави, суспільства і приватного бізнесу. Задача фонду збереження пам’яті про злочини націонал-соціалізму та виконання проектів, спрямованих на укріплення взаєморозуміння між народами. Фонд підтримує міжнародні проекти у сфері критичного розгляду історії, захист демократії и прав людини, гуманітарних заходів  для жертв націонал-соціалізму. Адмініструє проекти в Україні  Всеукраїнська благодійна організація „Турбота про літніх в Україні”, що  є неприбутковою організацією, та побудована на принципах самоі взаємодопомоги людей похилого віку на засадах волонтерства.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua