У міській бібліотеці провели профорієнтаційний захід для школярів

12  березня у міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича відбувся профорієнтаційний урок «Світ економічних професій», на якому були присутні учні дев’ятих класів школи №7.

Вибір професії - це надзвичайно важливий  і відповідальний крок у житті кожної людини, відповідальний не лише перед самим собою, а й перед іншими людьми. Всім нам доводилося не раз зустрічатися з неуважним лікарем, чиновником, грубим продавцем, некомпетентним бухгалтером чи секретарем.

У світі приблизно 40 000 професій. У каталозі професій України більше 7000, з них близько 500 економічні. Спектр економічних професій дуже широкий, тож в економіці можна знайти заняття для душі.

А допомогли у організації заходу працівники ПриватБанку, які провели екскурсію у відділенні, за адресою проспект Володимирський 27/42.

  У ході екскурсії діти ознайомились з банківськими професіями, мобільними додатками банку, дізналися, як правильно поводитись з грошима. Замісник керуючої відділенням Людмила Шавловська розповіла про особливості пластикової картки Юніор, що випускається за згодою та під контролем батьків і дає можливість не тільки користуватися банківськими послугами, а й спілкуватися зі своїми однолітками по всьому світу.

Від спеціаліста по обслуговуванню клієнтів Андрія Журавля отримали інформацію про користування Інтернет-банком Приват-24 та  інноваційними продуктами та послугами банку.

На згадку про екскурсію школярі отримали іменні сертифікати, які дозволять без зайвих проблем, разом з батьками отримати карту Юніор.

Екскурсія була цікавою і дуже сподобалась, і, хто знає, може під час екскурсії народився серед дев’ятикласників майбутній банкір.

Захід підготувала та провела бібліотекар Юлія Давиденко.

                                      


                                                    Бібліотекар II категорії

Юлія Давиденко


 

                                                   Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua