У міській раді привітали лубенських добровольців

14 березня у приміщенні виконкому відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня українського добровольця. Привітав лубенців – героїв доброї волі  міський голова Олександр Грицаєнко, вручивши винуватцям події разом із заступником голови ГО "Лубенське міськрайонне об’єднання ветеранів АТО" Віктором Сивухою ордени «Лицарський хрест Добровольця».

Офіційним День добровольця став лише нещодавно, а проте, добровольців ніколи не бракувало на славній українській землі. Здається, вони існують, відколи з’явилися поняття: небайдужість, патріотизм, саможертовність, ентузіазм, любов до Батьківщини.

Так, саме добровольці були серед перших, хто відстоював ідеали Революції Гідності, а потім став на захист кордонів держави, хто й досі знаходиться на передовій у зоні АТО/ООС. Багато їх, молодих, сповнених жадоби до життя, світлої віри в краще майбутнє, в перемогу України, поклали життя.

Про все це згадав у своїй промові міський голова Олександр Грицаєнко, звертаючись до чоловіків у військовій формі, присутніх у залі на урочистостях. При цьому він зауважив, що саме добровольці своїм особистим прикладом виховують молодь у кращих патріотичних традиціях.

На завершення своїх слів Олександр Петрович  разом із заступником голови ГО "Лубенське міськрайонне об’єднання ветеранів АТО" Віктором Сивухою вручив орден «Лицарський хрест Добровольця» тим захисникам Вітчизни, які були присутні в залі. Проте, переважна більшість з тих, кому ця нагорода призначалася, були навіть і в цей час на бойових завданнях, тому їхні відзнаки будуть передані через рідних та побратимів.

Привітали побратимів також заступник голови ГО "Лубенське міськрайонне об’єднання ветеранів АТО" Віктор Сивуха та представник Всеукраїнської асоціації ветеранів бойових дій в Афганістані і АТО по Полтавській області  Костянтин Авсєєвич.

Оптимістичний, сповнений ліризму та мелодійності настрій присутній аудиторії дарували дзвінкоголосі артисти міського будинку культури та вихованці музичної школи.Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua