У міській раді провели тренінг для голів ОСББ та тих, хто має на меті їх створити

31 травня для голів ОСББ, представників  житлово-будівельних кооперативів, які хочуть навчитися ефективно керувати, працювати, співіснувати в сучасних ОСББ провели освітню лекцію, де ознайомили  з проектом ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень (HOUSES)». Зустріч з присутніми проводила регіональний координатор вищезгаданого проекту в Полтавській області Вікторія Курилко.

Розповідаючи про сам проект, регіональний координатор Вікторія Курилко зазначила, що взяти в ньому участь можуть не лише діючі ОСББ та житлово-будівельні кооперативи, а й ті, хто тільки планує їх створити. Адже проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень (HOUSES)» якраз і спрямований на стимулювання та підтримку створення ОСББ у всіх 24 областях України. Передбачено також, що далі з’явиться ще 2 тис. нових ОСББ, а пройдуть навчання з управління енергоефективними проектами  - 4000.

У  рамках запланованого проекту також проведення протягом 2 років інформаційної кампанії на національному, обласному, місцевому рівнях, з метою широкого інформування громадськості і місцеві громади щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує.

Крім того, як продовжила далі координатор вищезгаданого проекту в Полтавській області Вікторія Курилко, в рамках проекту планується також ціла серія групових та індивідуальних консультацій для активістів, які мають намір створити ОСББ, а також представників уже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для  з покращення стану будинків.

Таким чином, упродовж проекту його учасники отримають необхідну консультативну та методичну допомогу, що дасть можливість якісно готувати проекти для отримання фінансування з Фонду енергоефективності. У свою чергу, це сприятиме суттєвому скороченню як витрат утримувача будинку на енергоносії, необхідні для функціонування споруди, так і витрати, зокрема – на опалення.

Подати заявку на участь у проекті можна за посиланням: http://www.houses.in.ua/registration//.

Для тих, хто хоче дізнатися більше, регіональний координатор ПРОООН у Полтавській області Вікторія Курилко запропонувала свою допомогу (тел. 066-712-14-73).


Також всю необхідну інформацію можна знайти на сторінках офіційного сайту Лубенської міської ради, у розділі "Актуально".


 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua