У міській раді вітали автомобілістів та дорожників

Це вже традиційно винуватців події – водіїв та шоферів, дорожників  різних підприємств та організацій нашого міста влада вітає з професійним днем у стінах головної споруди Лубен. Так було і цього разу, хоч прийти на святковий захід зміг не кожен із запрошених через зайнятість.

Тож Олександр Грицаєнко звернувся до присутніх працівників ПП «Лубенський хлібзавод», ТОВ «Лубенський молочний завод», ТОВ «Лубним’ясо», КП ф «Лубниміськсвітло», КП «Лубниводоканал», КП «Шляхрембуд», КП ф «Конвалія» , водіїв міського пасажирського транспорту та водіїв транспортних засобів. У вітальному слові Олександр Петрович відзначив важливість, а разом з тим і небезпечність роботи водіїв та дорожників, враховуючи великий відсоток різних транспортних пригод, що нерідко трапляються на автошляхах. Поряд з цим він відзначив також і  добросовісність та самовіддачу багатьох представників професії.

Грамотами виконавчого комітету міської ради нагороджено присутніх у залі водіїв вищезгаданих установ за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника.

Доповненням до святкового заходу стали високохудожні виступи лубенських артистів: Тетяни Абрамової, викладача музичної школи Інни Тимощук, Сергія Дуди та пісенно-танцювального колективу «Посульська рапсодія».


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua