У міській раді вручали дипломи випускникам Лубенського центру заочного дистанційного навчання

23 молодих спеціалістів, випускників факультету «Менеджменту  освіти та науки» Центру довузівської підготовки та підвищення кваліфікації вчителів НПУ ім. М.П.Драгоманова отримали дипломи.

10 колишніх студентів з Лубенщини, решта – з сусіднього Лохвицького району, а також міст Миргорода, Кременчука, Полтави. Всі молоді люди скористалися чудовою можливістю здобути освіту за обраним напрямком на базі Лубенського центру заочного дистанційного навчання.

З вітальним словом до своїх вчорашніх студентів звернулася директор Лубенського центру Тетяна Тюменцева, яка передала слово міському голові Олександру Грицаєнку.

У  свою чергу Олександр Грицаєнко відзначив співпрацю з престижним столичним університетом, адже це результат багаторічного досвіду. При цьому Олександр Петрович згадав давні, добрі зв’язки  з адміністрацією ВУЗу, ректором якого є почесний громадянин Лубен  Віктор Андрущенко. Також міський голова побажав молодим людям затребуваності, самореалізації та успіхів у сфері обраної справи. Також він вручив очільниці Лубенського центру пам’ятний подарунок та побажав подальшої успішної діяльності освітньому закладу.

Кульмінаційним моментом, на який чекала присутня в залі аудиторія стало вручення дипломів молодим спеціалістам. Головний документ про закінчення освіти  випускники магістратури отримували з рук міського голови Олександра Грицаєнка та директора Лубенського центру заочного дистанційного навчання Тетяни Тюменцевої.

 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua