У музеї відкрито виставку, присвячену 205-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка

На виставці представлені  матеріали, що стосуються творчості Кобзаря: цікаве видання поеми «Гайдамаки»; програма ювілейного вечора пам’яті українського поета Тараса Григоровича Шевченка в Лубнах, 15 травня 1911 року; запрошення Володимира Малика на урочистий мітинг, присвячений 150-річчю з дня народження великого поета, революціонера-демократа Тараса Григоровича Шевченка/

{очеться виділити роботи відомих українських художників: В. Панфілова – ілюстрація до твору Т. Г. Шевченка «Чернець» та ілюстрація до твору «Сліпий» («Невольник»), М. Родіна «Т. Г. Шевченко», М. Дерегуса «Катерина», а ще  Шевченків  «Кобзар», окремі видання поем «Марія» та «Сон», книги київського видавництва «Криниця»-  «Шевченкова криниця. Збірник афоризмів із творів Тараса Шевченка» та солідну працю автора Володимира Яцюка «Не забудьте пом’янути… Шевченківська листівка як пам’ятка історії та культури 1890 – 1940» та  інше.

Творчість Тараса Шевченка, великого сина українського народу, є невичерпним джерелом, яке спонукає, пробуджує в душах  патріотичні почуття і пориви, кличе до борні в ім’я свободи неньки-України.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua