У неділю лубенці продовжили відзначати День рідного міста

20 вересня відбулися  заходи, присвячені відзначенню Дня міста та 77-й річниці його визволення. Відпочити та відсвяткувати лубенці мали змогу цілими родинами, переглянувши концертні програми творчих колективів міста та гостей з району, переглянувши роботи вихованців художньої школи та взявши участь у богатирських іграх.

Недільний ранок 20 вересня для святкових Лубен видався музично-ритмічним, кращі вокальні та хореографічні колективи Лубенщини надсилали свої мистецькі вітання рідному місту. Звучали не лише  українські народні композиції, а й сучасні, різних стилів та тематики. Із захопленням слухали присутні  на майданчику біля кінотеатру «Київська Русь» самобутні виступи : хору "Родослав", ансамблю "Мальви", тріо «Світанок», а також Віталія Загорулька,  Дмитра Орисенка, дуету "Зорі", танцювального ансамблю "Перлина" ,  "Brilliant" та інших.

Любителі живопису відвідали у Центральному парку культури і відпочинку виставку юний майстрів художньої школи, дитячий пленер "Золотий мольберт", роботи яких вражали своїми настроями, тематикою та яскравістю фарб. Неподалік майстер Павло Даниленко з с. Городище Чорнухинського району демонстрував дивовижні вироби з рогози, які користувалися популярністю.

О 12.15 на майданчику біля кінотеатру "Київська Русь" за підтримки міської ради та бездопінгової федерації пауерліфтингу розпочалися богатирські ігри місцевих силачів, які відвідав міський голова Олександр Грицаєнко. Олександр Петрович вболівав за кожного з учасників силових змагань, а перемоги над собою бажав кожному.

Перед публікою виступали спортсмени- професіонали, а також лубенці, які бажали випробувати власні сили.  Так жимовий марафон, до якого долучалися і добровольці, на фініші налічував  підняття  штанги різними учасниками рівно 1032 разів.

Лубенський спортсмен Олег Ковбаса підняв 200 кг! Сергій Колісник тягнув авто з повним салоном пасажирів, а 77- річний Володимир Василенко був чи не найстаршим чемпіоном серед справжніх силачів-богатирів. На День міста Василенко установив вже черговий рекорд - 105 кг!!!

Приємно відзначити, що у підніманні штанги та гирьовому змаганні брали участь молоді жінки, які теж демонстрували силу та витривалість. Кращі спортсмени були відзначені та отримали грошові призи.

Завершальним акцентом свят у неділю став цікавий концерт до Дня Лубен за участю творчих колективів міста та окремих виконавців. До речі, протягом двох святкових вихідних у нашому місті взяло участь близько 250 артистів, які не втомлювалися дивувати публіку своєю виконавською майстерністю.


<

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua