У центрі міста відкрили пам’ятник загиблим у АТО воїнам Лубенщини

Ця довгоочікувана подія зібрала не лише владу міста та району, а й чисельну громаду Лубенщини, серед яких учасники АТО, члени загиблих військовослужбовців, депутати, працівники міської ради, інтелігенція, молодь.

Розпочалися заходи цього дня у Церкві Усіх Святих УПЦ КП з поминальної божественної літургії за загиблими учасниками АТО, яку відправив архієпископ Кременчуцький і Полтавський УПЦ КП Федір. Громада Лубен разом з духовенством помолилася за загиблих, а також за мир та спокій на Україні.

Об 11.00 годині на цьому ж місці, у дитячому парку  ім. О.Донченка, розпочався мітинг з нагоди відзначення Дня захисника України, який мав назву "Пам’ятаємо, чиї ми сини".

Тож протягом усього заходу згадували, уклінно дякували та вклонялися пам’яті тих, хто героїчно загинув, гідно виконавши свій священний обов’язок перед Батьківщиною.

Виступив перед громадою міський голова Олександр Грицаєнко, зауваживши, що відтепер цей пам’ятник, що встановлений у центрі Лубен, назавжди увіковічнюватиме ім’я та незабутні, дорогі кожному свідомому патріоту спогади про земляків-героїв, які поклали життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність нашої держави.

На заході були присутні голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова Лубенської районної ради Григорій Угляниця, народний депутат Ігор Мосійчук, сільський голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко, військовослужбовці, учасники АТО. Останнім з нагоди знакової події вручалися подяки та відзнаки від влади Лубен, району та Засульської ОТГ.

Право відкрити пам’ятний знак було надане  дітям загиблих, а  освятив меморіал архієпископ Кременчуцький і Полтавський УПЦ КП Федір.

Потім кожен присутній поклав живі  квіти, а всі разом вшанували загиблих хвилиною мовчання та скорботи.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua