У Центрі соціальної реабілітації дітей писали листи Діду Морозу

4 грудня  вихованці Лубенського центру соціальної реабілітації дітей писали листи Діду Морозу, де висловлювали свої заповітні мрії і бажання. А дітки молодшої групи, які ще не вміють писати - малювали свої мрії. Новорічні малюнки теж дуже сподобаються казковому герою. Всі листи дітки залишали в скриньці для листів Діду Морозу, які в майбутньому доставлять до небесної канцелярії  в резиденцію Діда Мороза.

Новий рік вперто крокує до нас, здається, ще мить, - і він постукає в двері, а разом з ним прийде гарний настрій, хитрий морозець і пустотливий сніжок!

А ще подарунки! Як же без них?!

Всі ми родом з дитинства! І всі ми колись мріяли про чудеса , жили в чарівних світах, подорожували по казковому задзеркаллю. Дуже надзвичайним святом для всіх дітей планети був і залишається Новий рік. А щоб новорічного ранку знайти під ялинкою заповітний гостинець від Дідуся Мороза, треба обов’язково написати йому листа.

Всі, хто вірить у дива відзначають  4-го грудня Всесвітній День замовлень подарунків і написання листів Діду Морозу . Саме з цього дня починають працювати новорічні поштові служби у всьому світі, які дають можливість дітям надсилати листи із заповітними бажаннями.

Тож саме 4 грудня,  вихованці Лубенського центру соціальної реабілітації дітей, писали листи Діду Морозу, де висловлювали свої заповітні мрії і бажання. А дітки молодшої групи, які ще не вміють писати - малювали свої мрії. Новорічні малюнки теж дуже сподобаються казковому герою. Всі листи дітки залишали в скриньці для листів Діду Морозу, які в майбутньому доставлять до небесної канцелярії  в резиденцію Діда Мороза.

Ми маємо надію, що всі бажання, які загадали наші дітки обов’язково здійсняться. Адже  по-справжньому вірити в чудеса і фантазувати можуть лише діти.

Учителі та асистенти-реабілітологи Центру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua