У виконкомі відбулася наради за участю голів ОСББ та ЖБК

25 червня у приміщенні виконкому відбулася наради за участю голів ОСББ та ЖБК з питань підготовки житлового  фонду до осінньо-зимового періоду 2020-2021 р.р. Упродовж наради обговювалися питання щодо  порядку  оформлення  паспорта готовності житлових будинків до роботи в опалювальний період 2020-2021 рр. та питання порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води.

Керував засіданням начальник  відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконкому Олександр Сосна, який звернув увагу присутніх на те, що на 25 вересня 2020 року  паспорта готовності будинку до роботи в опалювальний період 2020-2021рр. повинні бути оформлені відповідним чином  та узгоджені обома сторонами.

З питання щодо важливих аспектів оформлення  паспорта готовності будинку до роботи в опалювальний період 2020-2021 рр. проінформував  представник ОКВП ТГ «Лубнитеплоенерго» Микола Горбач.

З  порядком відключення  споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого Мінрегіонбудом  26.07.2019 р. за №16, ознайомила заступник начальника відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва  Ірина Жолобецька.

Після обговорення усіх питань, що поставили присутні голови ОСББ та ЖБК,  останнім були поставлені завдання - до 1 вересня належним чином оформити паспорта готовності будинків до роботи в опалювальний період 2020-2021рр. та узгодити їх з ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

Голови ОСББ та ЖБК, які не були присутні на нараді, будуть проінформовані листами про необхідність підготовки  паспорта готовності будинку до роботи в опалювальний період 2020-2021 рр.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua