У виконкомі відбувся круглий стіл "Лубенці за права людини"

24 липня у приміщенні виконкому відбувся круглий стіл "Лубенці за права людини" за участю  чорнобильських організацій Лубенщини, представників влади та громадськості. Предметом обговорення були  подій, що відбулися у Харкові наприкінці червня та стали причиною арешту очільника  ГО «ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля Віктора Собка.

У результаті спілкування було прийнято звернення до центральних органів влади та до народного депутата України Анастасії Ляшенко від усіх чорнобильських та інших громадських організацій з проханням  відреагувати на даний конфлікт.

Голова правління Полтавського обласного об’єднання громадських організацій інвалідів «Ветерани Чорнобиля»  Лариса Погребняк розпочала спілкування, передавши слово голові Харківського міського комітету ветеранів Чорнобиля Володимиру Проскуріну. Очільник Харківської організації розповів присутнім про перебіг вищезгаданих подій, хід судового процесу, пов’язаного з арештом Віктора Собка та висловив своє бачення проблеми.

У обговоренні взяли участь голова РДА Олександр Циганенко, члени чорнобильських організацій з Лубен, Харкова, Миргорода та Хоролу, а також ветерани АТО та Афганістану, громадськість. У процесі спілкування було висловлено багато різних думок, зокрема заступником голови Харківської організації «Союз Чорнобиль України» Віктором Жигаєвим, депутатом обласної ради Русланом Ляшко, головою обласної організації Ларисою Погребняк, іншими учасниками круглого столу.

У процесі обговорення резонансного питання стало зрозуміло, що у складний час випробувань усі ліквідатори готові  об’єднатися у єдиній меті – спільному захисті соціальних  та у відстоюванні прав членів своїх організації, у вмінні згуртуватися та діяти разом.

Свідченням цього стало підписання  звернення до центральних органів влади, зокрема до Президента України, Генерального прокурора, Голови Верховної Ради, уповноваженого Верховної ради України з прав людини, до радника Президента України, голови Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО, а також до народного депутата України Анастасії Ляшенко від усіх чорнобильських та інших громадських організацій з проханням  відповідним чином відреагувати на даний конфлікт та прийняти законні рішення.


<

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua