У ЗОШ №2 відбулася серпнева конференція педагогічних працівників міста

28 серпня освітяни міста зібралися на серпневій конференції у ЗОШ №2. Питома вага бюджету освіти в структурі бюджету міста -23, 6%. Загальний фонд бюджету галузі за 2018 рік склав 131 млн. грн. На оплату праці вчителям призначалось приблизно 45 млн. грн., 71 тис. грн. - на інклюзивну освіту і т.д.

Участь у конференції взяв міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, методисти міського управління освіти, директори шкіл та педагогічні колективи мережі навчальних закладів Лубен.

Відкрив конференцію міський голова Олександр Грицаєнко, який привітав педагогічні колективи з початком нового навчального року, що розпочнеться вже за кілька днів, відзначив роботу управління освіти, здобутки вчителів та учнів. Також Олександр Петрович вручив Почесну відзнаку - нагрудний знак Міністерства освіти і науки України "Василь Сухомлинський" директору школи № 3 Тамарі Кобилянській.

Цьогоріч відсоток фінансування галузі значно збільшився, як зазначив начальник управління освіти Мирослав Костенко, а усі кошти, виділені на галузь, знайшли своє цільове призначення. Доповідь Мирослава Володимировича була підтверджена відповідними слайдами, де можна було побачити результати проведених ремонтів, оновлення навчально-матеріальної бази мережі освітніх закладів. Звісно, це було б неможливо без спільних зусиль адміністрацій, педагогічних колективів, батьківської допомоги, без підтримки міської влади, депутатів та благодійників.

Говорили також на педагогічній конференції про нову українську школу, про продовження реалізації реформи в освіті, пишалися результативністю учительських трудів. І недарма, адже з 224 випускників Лубен 195 вступили до найпрестижніших вишів Києва, Полтави та Харкова, 2 - стали студентами університетів Польщі та 1 - Чехії. Також цьогоріч до храмів науки піде 550 першачків, які навчатимуться у 20 світлих, по-сучасному обладнаних класах.
           Вже за кілька днів у школах міста відбудуться святкові заходи з нагоди початку нового навчального року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua