Учні лубенської музичної школи - переможці Всеукраїнського конкурсу "Харківські зорі "Осінь - 2019"!

Даний фестиваль є мистецьким заходом, основні цілі якого -  сприяння творчому та духовному зростанню обдарованих юних музикантів, створення умов для реалізації їх творчого потенціалу та професійної підготовки за сучасними світовими стандартами, створення сприятливих умов для духовного розвитку, взаємного обміну творчим досвідом учасників, виявлення і підтримка талановитих і перспективних дітей та молоді, підтримка талановитих колективів та окремих виконавців, залучення провідних фахівців культури і мистецтва для сприяння подальшого творчого зростання учасників конкурсу.

Лубенська музична школа на Всеукраїнському конкурсі «Харківські зорі «Осінь – 2019»  здобула переконливу, приголомшливу і гідну захоплення перемогу.

Вісім лубенців - одинадцять нагород ! Гран-Прі, сім 1 місць, два 2-их та одне 3 місце в різних вікових категоріях. 8 лубенців - 8 переможців!  Діти порадували високим рівнем виконавської майстерності! Наші призери: вокальний дует «Браво» у складі Тетяни  Абрамової, Назара Петрусенка – Гран-Прі; фортепіанний дует у складі Тетяни  Абрамової, Єви Данилко –І місце; Тетяна Абрамова (вокал) – І місце; Єва Данилко (вокал) – І місце; Назар Петрусенко (вокал) – І місце; Марія Міценко (вокал) – І місце; Анна Хоменко (вокал) – І місце; Петренко Валерія (вокал) – І місце; Тетяна Абрамова (соло фортепіано) – ІІ місце; Маріанна Гладишевич (вокал) – ІІ місце; Вікторія  Шокало (вокал) – ІІІ місце.

Щира вдячність і повага талановитим педагогам нашої музичної школи Людмилі Самойленко та Вірі Федченко, Олені Тесленко та Інні Тимощук, які вчать дітей любити музику і навколишній світ! Члени журі запросили наших дітей в майбутньому вступати до Харківської консерваторії !!! В конкурсі брали участь 176 дітей  в різних номінаціях і різних вікових категоріях. Гордість і радість переповнювали наші серця!

Лубенці привезли додому найбільше нагород серед всіх номінантів фестивалю!
 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua