Юні чемпіони «Євроклубу «Лубни» - переможці!

19 жовтня у м. Гадяч відбувся  Відкритий кубок Полтавської області зі змішаних єдиноборств, де спортсмени «Євроклубу «Лубни» вибороли рекордну кількість призових місць. Так, з 22 вихованців спортклубу 15 здобули медалі для нашого  міста. А найменшим чемпіоном змагань був учасник, якому лише 6 років та який здобув перемогу у 3-х (!) боях.

Тренер «Євроклубу «Лубни» зі змішаних єдиноборств Євгеній Жадан з почуттям особливої гордості розповідає про перемоги своїх вихованців на Відкритому кубку Полтавської області зі змішаних єдиноборств, адже цього разу їхні результати дійсно вражали.

«Усього на змаганнях брало участь більше 110 учасників різної вікової категорії – говорить тренер «Євроклубу «Лубни»  Євгеній Жадан. -  І наші юні спортсмени вперше боролися в клітці, але це не завадило їм здобути для Лубен загальне ІІ місце у змаганнях між іншими 7 командами (Кременчук, Полтава, Комсомольськ та інші). Хочу відзначити Валерія Бобуляна, Назара Чорнокульського, Микиту Тюріна, для якого, до речі, це був дебют. А ось 6-річний Назар Політаєв був наймолодшим учасником змагань, але йому пощастило перемогти у 3 боях(!). Пишаюся ними і завжди вірю в можливості кожного свого вихованця».

Тож приєднуємось до вітань також, а поміж тим наші юні переможці готуються до чемпіонату області, який, можливо, відбудеться у Лубнах.