Юні туристи Лубен - підкорювачі Говерли

Нагороджувала підкорювачів вершини  керуючий справами міськвиконкому Маргарита Комарова та головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту Іван  Тузов.

Медалі та грамоти за підкорення Говерли (керівники – Білан Р.О., Полонський М.М.) отримали 34 учні школи №2 та одна учениця ЗОШ №1 школи. Своє сходження юні туристи присвятили 1030-ій річниці нашого міста.

Юні туристи шкіл міста протягом двох днів визначали кращих у чемпіонаті міста зі спортивного туризму, що проводився у залі ДЮКСОТ «Валтекс». В особистому заліку у старшій віковій групі (учні 10 – 11 класів) перемогли Софія Данько (школа №1) та Сергій Захарчук (школа №2), другі – Дробянська Юлія (№6) та Холоша Вадим (№3), треті – Омельянчук Оксана (№4) та Руденко Павло (№1). У середній віковій групі (9 клас і молодше) перемогли Яджак Оксана (№9) і Мухін Максим (№6), другі – Селявко Євгенія (№4) та Якименко Павло (№1), треті – Дерій Вікторія (№1) та Ставицький Олександр (№6). У командному заліку перемогли команди школи №2 (старша група) і школи №1 (середня група), другі – школа №6 та школа №4, треті – школа №1 та школа №3.

Отримали грамоти за якісну підготовку команд до чемпіонату і тренери: Чорнуха В.О. та Мироненко С.І. (школа №1), Білан Р.О. (школа №2), Сало Є.С. і Яковенко Л.М. (школа №3), Горбатенко О.М. (школа №4), Лоташ І.А. (школа №6).

 

 Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua