Підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ- компанії

Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» (далі Асоціація) підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні» (далі – Проект).

       Меморандум підписано з метою обєднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ- компанії.

       Ознайомитись з проектом можна за посиланням  https://education.msp.gov.ua/.

        Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті відбувається з 5 лютого 2020 року (https://prometheus.org.ua/you-can-everything/). На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натиснути у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

       Навчання розпочнеться  з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів.

       За результатами пройдених курсів та успішно складеного тестування - будуть отримані сертифікати.

       Отримати більш детальну інформацію про умови навчання  необхідно звернутися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської  ради за адресою: проспект Володимирський, 9 кім. 7.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Соціальна сфера Управління праці та СЗН інформує Підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ- компанії

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Соціальна сфера Управління праці та СЗН інформує Підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ- компанії

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua